Czy jesteś w stanie to zrozumieć? - cz.2

0

"I tak nie pojmiecie" - tak oto wprost mówi Ci drogi Świadku Twoje ciało kierownicze. Jak wspominaliśmy w części pierwszej, uważają oni, że mogą robić co chcą i jak chcą, a Ty i tak wszystko bezkrytycznie przyjmiesz. Czy się mylą? Niestety w większości przypadków - NIE.

Nie mylą się, gdyż ich strategia działania jest tak dalece wypracowana i wypróbowana, że obecnie nie mają najmniejszych obaw o to, że jakaś większa grupa Świadków zaprotestuje lub wypomni im głoszenie kłamstw. Hipnoza, którą stosują wobec Ciebie i innych - jest całkowicie skuteczna.

Mimo tego, jeżeli czytasz ten artykuł, to zapoznaj się z drugą częścią krótkiego materiału filmowego, który uwidacznia półprawdy przekazywane bezpośrednio Tobie szanowny Świadku. I tak naprawdę można by na ten temat wiele pisać, gdyż tego typu fałszywych informacji przekazywanych Świadkom wprost jest od groma.

Zachęcamy Cię zatem do sprawdzenia czy Ci, którym zaufałeś godni są tego, aby powierzać im swoje życie. Niestety gdy "ślepy ślepego prowadzi", to efekty takiego przewodnictwa są oczywiste.

Ponadto drogi Świadku - zanim się obrazisz, to zacznij samodzielnie poszukiwać tego, co prawdziwe. Nie opieraj się na czyjejś opinii tylko samodzielnie zweryfikuj wszystko, co możesz. Pamiętaj, że każdy może się nazwać "organizacją Bożą". Słowa jednak mają niewielkie znaczenie, kiedy dowody ukazują zupełnie coś innego, czyż nie?(21): Jeśli pomyślisz w swym sercu: "A w jaki sposób poznam słowo, którego Jahwe nie mówił?" — (22): gdy prorok przepowie coś w imieniu Jahwe, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, [znaczy to, że] tego Jahwe do niego nie mówił, lecz w swej pysze powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał. [Biblia Tysiąclecia II, Pwt 18]


PS.:
Materiał ukazuje hipokryzję ciała kierowniczego JW. Nie oskarża zwyczajnych Świadków. Zachęca raczej do samodzielnego myślenia i weryfikacji nauk promowanych przez CK.

Część 1:
http://www.bezreligii.pl/2019/02/czy-jestes-w-stanie-to-zrozumiec-cz1.html
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Proszę pamiętać o wzajemnym szacunku i wyrażaniu tego odpowiednimi słowami. Nie musisz się zgadzać z naszym rozumowaniem. Komentarze są moderowane i pojawiają się z opóźnieniem. Obraźliwe lub nieodpowiednie będą usuwane.