Armageddon, Izrael i Islam - w świetle Biblii.

0

Naród Izraela, to chyba najbardziej znienawidzony naród na świecie. W czasie II wojny światowej byli przedmiotem nienawiści niemalże wszystkich ludzi, a i obecnie widać i słychać w jaki sposób wielu odnosi się do nich.

A jednak Żydzi mają jeszcze odegrać w historii biblijnej znaczącą rolę. I choć obecnie w Izraelu nie dzieje się dobrze, to jednak obietnica, co do przyszłości Izraelitów ukazana w Biblii z całą pewnością zostanie zrealizowana. Ten, który uznał ich za swój naród o nich pamięta, czy to się komuś podoba czy nie.

Film ukazuje genezę konfliktu arabsko-izraelskiego w świetle Pisma Świętego i wydarzeń politycznych. Choć wielu bohaterów filmu już nie żyje, to ich polityka jest kontynuowana. Warto śledzić wydarzenia w tamtym rejonie gdyż one mają i będą mieć w przyszłości wpływ na całą ludzkość. Zapraszamy do obejrzenia.

Link: Izrael, Islam i Armagedon - film.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Proszę pamiętać o wzajemnym szacunku i wyrażaniu tego odpowiednimi słowami. Nie musisz się zgadzać z naszym rozumowaniem. Komentarze są moderowane i pojawiają się z opóźnieniem. Obraźliwe lub nieodpowiednie będą usuwane.