Czy masz jakieś zdanie na temat obecnej sytuacji?

1Co się dzieje, to widać gołym okiem. Niektórzy lekceważą sprawę, inni wręcz przeciwnie. Jeżeli jakimś cudem trafiłeś w to miejsce, to podziel się swoją opinią na temat bieżącej sytuacji. Co o tym myślisz? Co będzie dalej - Twoim zdaniem? Jakie jest Twoje nastawienie do wprowadzanych zmian i zakazów?

Na pewno nie można lekceważyć sytuacji. Czy wszystko wróci jednak do tzw. normy - jak myślisz? I  czy słyszałeś o biblijnych proroctwach dotyczących antychrysta oraz budowania jednego rządu światowego?

Co wg. Ciebie można teraz zrobić? Na co czekasz? I co robisz?

Jeżeli chcesz - zostaw komentarz.


Wiedzcie przede wszystkim to, że w dniach ostatecznych przyjdą szydercy z drwinami, którzy będą postępować według swych własnych pożądliwości

I mówić: Gdzież jest przyobiecane przyjście jego? Odkąd bowiem zasnęli ojcowie, wszystko tak trwa, jak było od początku stworzenia. (2 Pt 3:4,5)1 komentarz:

  1. Hmmm pytania niby proste, ale nie mam na nie odpowiedzi, przynajmniej na zdecydowaną większość. Osobiście nie wierzę że wszystko wróci do normy i będzie jak kiedyś. Jest wiele teorii, spokoju ducha nam ludziom nie uda się już uzyskać.

    OdpowiedzUsuń

Proszę pamiętać o wzajemnym szacunku i wyrażaniu tego odpowiednimi słowami. Nie musisz się zgadzać z naszym rozumowaniem. Komentarze są moderowane i pojawiają się z opóźnieniem. Obraźliwe lub nieodpowiednie będą usuwane.