Czy to już finał? A jak myślisz?

1

Każdy człowiek ma jedną zasadniczą tendencję. A mianowicie odsuwa od siebie to, co może stanowić dla niego osobiste zagrożenie.

Na przykład - na całym świecie mnóstwo ludzi umiera z powodu wypadków drogowych. Nikt jednak nie zakłada, że mnie osobiście może to spotkać, czyż nie? I taka tendencja wydaje się czymś naturalnym, bo przecież nikt normalny nie oczekuje tego, co złe. Nikt nie chce być uczestnikiem tego, co złe.

Podobnie można by rzec sprawa ma się jeśli chodzi o obecne wydarzenia. Większość zakłada, ze jakoś to będzie i sytuacja wróci do normy. Wystarczy zrobić tylko to czy tamto i na pewno będzie dobrze.

Z drugiej strony ogromna rzesza ludzi - w tym też wielu chrześcijan - odrzuca myśl, że teraz właśnie nastał czas, w którym zrealizowane zostaną proroctwa z księgi Objawienia. Chodzi między innymi o wielki ucisk, pojawienie się antychrysta, 'zabranie' Kościoła, głód, zarazy, katastrofy i tak dalej i tak dalej, drugie przyjście Chrystusa i inne.

Odrzuca, ale czy słusznie? 

Nie - nie słusznie. Możesz myśleć, co chcesz i jak chcesz, możesz uważać nas za fatalistów, ale to koniec. Jak chcesz, to dalej baw się, szalej i udawaj, że nic się nie dzieje. Dalej wykonuj polecenia i kombinuj, ale nic to nie zmieni.

Nie zawrócisz tego, co nastaje. Nawet jeśli uważasz, że wymigasz się od wszystkiego, co jest zaplanowane przez ludzi dla ludzi i że na pewno kto jak kto, ale Ty nie poniesiesz żadnych strat, to jesteś w błędzie.

Oszukujesz sam siebie, bo tak jest wygodnie. Psychicznie uspokajasz sam siebie i łudzisz się, że nie będzie tak, jak niektórym się wydaje, że będzie.

Zważ na to, że cały świat przygotowuje się na przyjęcie antychrysta. Kowid, to jeden z etapów. Nastąpi wkrótce taki etap na całej Ziemi, że zwykli ludzie będą błagać o rozwiązanie ich problemów. I właśnie wtedy pojawi się fałszywy wybawiciel. A ludzie oddadzą mu dobrowolnie władzę i cześć.

Antychryst już jest, tylko jeszcze się nie ujawnił. Czeka na odpowiedzi moment. I ten moment wkrótce nastanie. Możesz w to wierzyć lub nie, ale tak właśnie będzie.

Czy ustawka związana z kowidem zakończy się pozytywnie? NIE! Ludzie będą uciskani, aż do i przez 7 letni okres czasu antychrysta i wielkiego ucisku.

Czy wszyscy? NIE! Oblubienica Chrystusa zostanie zabrana do nieba przed tym wszystkim. Śmiejesz się, uważasz, że to teoria spiskowa? Zajrzyj do Biblii. Całkiem niedawno też się śmiano z "teorii spiskowych" dotyczących nowego porządku świata, globalnego zarządzania, paszportów kowidowych, likwidacji waluty. Teraz śmieją się nieliczni, bo widać jak na dłoni, że do tego dąży tzw elita tego świata. To dzieje się na naszych oczach! Bestia nadciąga!

Zanim jednak Oblubienica Chrystusa zostanie zabrana i zanim ujawni się antychryst - dostaniemy w kość, Ty też.

Czy jest jakieś rozwiązanie? Jest. I to z jednej strony dość proste, jak ABC, z drugiej strony nie tak proste jakby się mogło wydawać. Już o tym pisaliśmy, ale napiszemy w skrócie jeszcze raz w nowym poście.

A teraz - nie ma lekko. Nie łatwo pogodzić się z pewnymi sprawami. Z drugiej strony, jak powiedział Chrystus - "zbliża się wasze wybawienie". Wasze - czyli tych, którzy narodzili się na nowo - Jana 3:3.

I tu właśnie jest odpowiedź.


A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze.
/BW - Ew. Łukasza  21:28/

Odpowiadając Jezus, rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego. /BW -  Jana  3:3 / 


1 komentarz:

  1. Podziwiam cię , że wierzysz jeszcze w cokolwiek. Szczerze ? tak uspokajam się psychicznie, bo jeszcze nie wyleczyłem się z nerwicy po sensacjach związanych z armagedonem. Słyszałem już o 7 latach i porwaniu do nieba , ale ... no właśnie .
    Dzisiaj nie wierzę już w nic, co będzie to będzie. Człowiek i tak jest na pozycji przegranej. Ja dla Boga robiłem wszystko , on nie zrobił dla mnie nic . taki precedens ....

    OdpowiedzUsuń

Proszę pamiętać o wzajemnym szacunku i wyrażaniu tego odpowiednimi słowami. Nie musisz się zgadzać z naszym rozumowaniem. Komentarze są moderowane i pojawiają się z opóźnieniem. Obraźliwe lub nieodpowiednie będą usuwane.