Świadku Jehowy - czy oni robią z Ciebie głupka?

0

Może to dostrzegasz, a może nie, ale dzisiaj cały świat kręci się tylko i wyłącznie wokół jednego - wirusa. A wirus jako źródło stworzonego sztucznie problemu może być wg. zdania wielu tego świata usunięty tylko i wyłącznie poprzez podanie cudownego eliksiru z gumi jagód.


I co ciekawe, także Ciebie świadku Jehowy do przyjęcia tegoż cudownego preparatu namawiają. Robią to na miękko. Nie atakują, nie nakazują, ale sugerują, że jak nie przyjmiesz m.in komórek diploidalnych z płodów ludzkich(sprawdź to), to będziesz tym gorszym, bo władze dają więcej przywilejów tym, którzy z soku z gumi jagód skorzystali. I takie tam dyrdymały.

Ciekawe, że zapominają już przy tym, o tak często cytowanym przez nich samych 2 Koryntian 7:1,

Mając tedy te obietnice, umiłowani, oczyśćmy się od wszelkiej zmazy ciała i ducha, dopełniając świątobliwości swojej w bojaźni Bożej. (BW) 


co tłumaczone jest wam jako - "unikaj wszystkiego co zanieczyszcza ciało i ducha".

Czy substancje trujące w soku z gumi-jagód nie zanieczyszczają ciała? A komórki martwych płodów, aluminium, formaldehyd i inne substancje nieznanego pochodzenia? 

Jak to jest, że krwi nie możecie przyjąć,  a zatruty sok z gumi jagód już nakazuje się wam nie wprost przyjąć dla dobra swojego i ludzkości, a Wy posłusznie to robicie?

Czy nie dostrzegacie tutaj hipokryzji, fałszu i demonicznych wręcz związków waszego ciała kierowniczego z obecnym światem? Przecież to widać jak na dłoni.

A ilu z Was poniesie konsekwencje zdrowotne teraz albo za kilka miesięcy czy lat? Ilu z waszych bliskich już zmarło, bo posłusznie wykonało rozkaz? A może ty sam odczuwasz różne dolegliwości i nawet na myśl nie przyszło ci nawet raz, że to w wyniku podania ci soku z gumi-jagód?

No i co z Bogiem? Uważacie, że tylko On może was wybawić - i macie rację - ale nie weryfikujecie tego, co słyszycie w waszej telewizji internetowej? Nie wiecie, że media kłamią? Dlaczego uważacie, że wasze ciało kierownicze tego nie robi? Przecież nawet nie zajrzeli do ulotki i charakterystyki soku z gumi-jagód, a otwarcie mówią wam jakie to wspaniałe i dobre przyjąć sok do własnego ciała. A wtedy problem się skończy i Gumisiowa Dolina znów będzie gotowa do przyjęcia waszej nowiny o strażnicy.

Przecież to stek bzdur i bujdy na resorach. Sami macie świadomość, iż Pan Jezus mówił, że tego typu zdarzenia to początek dręczących boleści, a oni Wam kit wciskają, że jak spożyjecie sok z gumi-jagód to cudownie będziecie chronieni i uzdrowieni - i wy i inni wokół was. Bo 98% gumisiów z Warwick przyjęło preparat, to i Ty powinieneś. Czy nie tak Ci sugerują i uderzają w Twoją podświadomość? To przecież jawna manipulacja! Nie widzisz tego?

Po co w ogóle o tym piszemy? Bo to kolejny apel abyście Wy świadkowie Jehowy włączyli myślenie i nie kierowali się sugestiami z telewizji internetowej, tylko sami obserwowali sytuację i wyciągali wnioski.

Ci wasi bohaterowie telewizyjni prowadzą was na rzeź, a już jesteście zapędzeni w kozi róg. Czas na pobudkę i zimny prysznic. Oczywiście to tylko i wyłącznie Wasza sprawa, co i jak zrobicie, ale może warto najpierw wszystko sprawdzić, a dopiero później podejmować decyzję, z której nie można się już PO wycofać.

Obyście choć na chwilę zastanowili się nad tym, co słuchacie i co robicie. Później może być już za późno.

znienawidzony przez Gumisie - Książę Ightorn.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Proszę pamiętać o wzajemnym szacunku i wyrażaniu tego odpowiednimi słowami. Nie musisz się zgadzać z naszym rozumowaniem. Komentarze są moderowane i pojawiają się z opóźnieniem. Obraźliwe lub nieodpowiednie będą usuwane.